WINIOWSKI_PromocjaZimowa_2023_1920x10804DO343
Slider drzwi wewnętrzne
slider_5
slider_2
SliderDEVELO
Sliderbramaprime
SliderhstSKYMOTIONMAX
slider_4
slider_6
slider_7
previous arrow
next arrow

Brama UniTherm

Brama garażowa segmentowa w kolorze antracytu z widocznymi segmentami, zapewniająca izolację i bezpieczeństwo
Bramy garażowe – WIŚNIOWSKI

Bramy garażowe – WIŚNIOWSKI

Bramy Garażowe Wiśniowski prezentują innowacyjne rozwiązania, które gwarantują komfort i bezpieczeństwo. Jednym z nich jest Brama UniTherm, która zapewnia większą odporność na działanie czynników atmosferycznych takich jak wiatr, woda czy przepuszczalność powietrza. Jest to rozwiązanie bazujące na założeniach Bramy Wiśniowski UniPro, ale z szeregiem udoskonaleń wpływających na wydłużenie czasu korzystania z bramy oraz cieszenia się jej walorami estetycznymi. To doskonały wybór dla klientów, szczególnie gdy garaż jest bezpośrednio połączony z domem.

Standard wyposażenia Brama Wiśniowski:

Funkcjonalność i bezpieczeństwo Brama Wiśniowski:

Zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu Okna Myślenice, gdzie można obejrzeć Bramę UniTherm Wiśniowski w połączeniu z napędem Metro Somfy io.

Kliknij aby otworzyć
Kliknij aby otworzyć
Kliknij aby otworzyć
Zamknięta budowa panelu
Dzięki temu rozwiązaniu panel zachowuje swoją sztywność i dłuższą żywotność.
Pięć warstw blachy w miejscu mocowania zawiasów
Gwarantuje stabilne połączenie paneli w miejscu ich łączenia, dzięki czemu nawet podczas dużego obciążenia nie dochodzi do odkształceń w górnych częściach krawędzi panela.
Uszczelnienie międzypanelowe
Ma wpływ na polepszenie termiki łączeń poprzez niwelację mostków termicznych, specjalna budowa uszczelek oraz położenie dokładnie doszczelnia połączenie paneli i stanowi ochronę przed czynnikami atmosferycznymi.
Ukryty zawias
Jego specjalna budowa zapewnia zwielokrotnioną ilość cykli pracy bramy, a położenie niweluje ilość wystających elementów poza płaszczyznę dzięki temu panele stanowią jednolitą całość.
Elastyczna osłona międzypanelowa
Spełnia nie tylko rolę estetyczną, ukrywając mechaniczne połączenia lecz także stanowi barierę cieplną w miejscach narażonych na przenikanie ciepła.
Aluminiowy profil mocujący elastycznej osłony
Ma wpływ na trwałość połączenia bramy z osłoną zapewniając jej niezmienne położenie.
Pianka poliuretanowa
Specjalny rodzaj piany PU o odpowiedniej gęstości wpływa nie tylko na sztywność paneli ale przede wszystkim na odpowiednią termikę bramy.
Uszczelka dociskowa dolna
Specjalna budowa zapewnia odpowiednie doszczelnienie pomiędzy panelem a podłogą nawet przy niewielkiej nierówności. Dodatkowe „listki” (wewnętrzny i zewnętrzny) stanowią barierę dla czynników atmosferycznych takich jak deszcz czy też wiatr.
Podwójnie łożyskowane rolki
Zapewniają odpowiedni docisk paneli dzięki czemu zamknięta brama pozostaje szczelna. Ich układ nożycowy zapewnia odpowiedni rozkład sił podczas pracy, a łożyskowanie wpływa na cichą długoletnią pracę bramy.
Uszczelki
Układ dwulistkowych obwodowych uszczelek stanowi barierę termiczną przy połączeniu konstrukcja-brama.
Zintegrowane zabezpieczenie przed pęknięciem sprężyn
Porównanie dwóch bram garażowych: lewa brama segmentowa o grubości 40mm, prawa brama o podwyższonej izolacyjności 60mm w kolorze antracytu, wyższa efektywność energetyczna i lepsze właściwości akustyczne bramy 60mm

SKUTECZNA TERMOIZOLACJA

Brama UniTherm powstała w odpowiedzi na potrzeby budownictwa energooszczędnego. W pełni wykorzystuje właściwości cieplne panelu INNOVO o grubości 60 mm oraz zastosowanych w niej systemów uszczelnień. To więcej zaoszczędzonej energii w domu, ponieważ straty ciepła zostały wyeliminowane w najbardziej newralgicznych miejscach płaszcza bramy. Współczynnik przenikania ciepła panelu wynosi 0,33 W/m2K, co przekłada się na znakomitą termoizolacje całej bramy.

Panel INNOVO 60 bez przetłoczeń „G”

Brama garażowa segmentowa w kolorze białym z widocznymi wysokimi segmentami

Panel INNOVO 60 przetłoczenia wysokie „W”

Brama garażowa segmentowa w kolorze białym z widocznymi niskimi segmentami

STRUKTURA

SMOOTHGRAIN

SANDGRAIN

SILKGRAIN

Nowoczesny napęd do bramy garażowej zintegrowany z systemem automatyzacji, w komplecie z bezprzewodowym pilotem do zdalnego sterowania

Wyposażenie

Wybierz miniaturę aby zobaczyć podgląd

Standardowe

HI

Wybierz miniaturę aby zobaczyć podgląd

Klamki