WINIOWSKI_PromocjaZimowa_2023_1920x10804DO343
Slider drzwi wewnętrzne
slider_5
slider_2
SliderDEVELO
Sliderbramaprime
SliderhstSKYMOTIONMAX
slider_4
slider_6
slider_7
previous arrow
next arrow

DRZWI WEJŚCIOWE NOVA- jakość na lata

Wybierając drzwi wejściowe do wymarzonego domu zwracamy uwagę na ich design, jakość wykonania, odpowiednie zabezpieczenie, a także trwałość. Jest to stolarka którą najczęściej otwieramy i zamykamy w ciągu roku, średnio ponad 5tys razy. Taka liczba cykli otwarć wymaga odpowiedniej trwałości konstrukcji.

Podczas zakupu drzwi zapominamy o ważnych aspektach które wpływają na późniejsze ich użytkowanie, oraz gwarancję. Czy wiecie Państwo, że drzwi NOVA firmy WIŚNIOWSKI nie wymagają zadaszenia? Ich przemyślana konstrukcja pozwala zamontować je bez żadnych przeszkód nawet od nasłonecznionej strony. To bardzo ważna uwaga, gdyż wielu producentów wymaga od nas odpowiedniego osłonięcia drzwi od czynników atmosferycznych. Wynika to z jakości poszycia, a także konstrukcji drzwi która podczas oddziaływania słońca lub wody traci swoje właściwości powodując odbarwienie, a w skrajnych przypadkach wypaczenie skrzydła drzwiowego. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości komponentów, drzwi NOVA można bezpiecznie instalować w miejscach nieosłoniętych, a ich wyjątkowa powłoka kolorystyczna zachowa swoją barwę przez długie lata użytkowania.

Bezpieczeństwo – często po wyjściu z domu zastanawiamy się czy zamknęliśmy drzwi, dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu potwierdzonemu przez IFT Rosenheim mamy pewność, że drzwi spełniają wymagania normy RC2 nawet bez zamknięcia na klucz. Odpowiednia konstrukcja zastosowanych zamków wielopunktowych, oraz bolce antywyważeniowe od strony zawiasowania pozwalają cieszyć się bezpieczeństwem naszego domu nawet dla zapominalskich.

Funkcja czasowa – to coś dla osób które przebywając w pobliżu swojego domu nie lubią nosić ze sobą kluczy. Odpowiednio zaprojektowany przełącznik pozwala na rozryglowanie drzwi w przypadku braku zastosowania od strony zewnętrznej klamki. Możemy go zainstalować w antabie dzięki czemu staje się niewidoczny lub odpowiednio wkomponować w płytę drzwi, a dzięki oświetleniu poinformuje nas czy funkcja czasowa jest aktywowana. Więcej informacji znajdziecie Państwo w zakładce https://www.oknamyslenice.pl/drzwi/nova/#nova