WINIOWSKI_PromocjaZimowa_2023_1920x10804DO343
Slider drzwi wewnętrzne
slider_5
slider_2
SliderDEVELO
Sliderbramaprime
SliderhstSKYMOTIONMAX
slider_4
slider_6
slider_7
previous arrow
next arrow

HST PVC 82

Drzwi tarasowe
podnoszono–przesuwne w klasie A, o zaawansowanych parametrach termoizolacyjnych zapewniające stabilność i lekkość działania
Rama
7 komorowa
Estetyka
Zgrzew narożny wykonany metodą V-Perfect staje się niemal niewidoczny dla ludzkiego oka. Dzięki niemu zyskujemy efekt perfekcyjnego połączenia nieosiągalny w żadnej innej technologii.
Wzmocnienie
Solidne wzmocnienie ze stali ocynkowanej, gwarantuje stabilność konstrukcji nawet przy dużych gabarytach
Szklenie
W HST PRIMO pakiet 3 szybowy Ug=0,5 W/m2 K wypełniony argonem z zastosowaniem opcjonalnej ciepłej ramki międzyszybowej dostępnej w 6 kolorach.
Okucie
Zasuwnica hakowa z chowanymi hakami ryglującymi, w połączeniu ze zlicowanymi zaczepami zapewnia to możliwość uzyskania większego i bezpieczniejszego światła przejścia.
Próg
System progowy wraz ze zintegrowaną szyną niemal zlicowaną z poziomem podłogi.

HST PRIMO 82 PVC

System drzwi podnoszono- przesuwnych VEKASLIDE 82 – PRIMO HST został stworzony na bazie energooszczędnego systemu profili okiennych o szerokości zabudowy skrzydła 82 mm. 

Bardzo dobre parametry termiczne systemu gwarantuje nie tylko wielokomorowa zabudowa profilu  ale również wielokomorowa zabudowa progu. Próg w systemie PRIMO HS  oferowanym przez Okna Myslenice zbudowany jest z przegród duotermicznych wraz z zintegrowanym izolacyjnym klinem termicznym. Klin ten wykonany jest z „ciepłego” styropianu grafitowego. Tak przemyślana konstrukcja progu pozwala na zniwelowanie mostków termicznych w części progowej systemu, co gwarantuje zwiększenie szczelności . Systemy przesuwne wyposażone są w listwy o tym samym kształcie co standardowe profile okienne dzięki temu zyskujemy ujednolicony wygląd wewnętrzny dla wszystkich okien. 

Drzwi tarasowe
podnoszono–przesuwne w klasie A, smukła konstrukcja wyróżnia SkyMotion Max na tle pozostałych systemów HST
Rama
7 komorowa
Estetyka
Zgrzew narożny wykonany metodą V-Perfect staje się niemal niewidoczny dla ludzkiego oka. Dzięki niemu zyskujemy efekt perfekcyjnego połączenia nieosiągalny w żadnej innej technologii.
Wzmocnienie
Solidne wzmocnienie ze stali ocynkowanej, gwarantuje stabilność konstrukcji nawet przy dużych gabarytach
Szklenie
W HST SkyMotion Max element stały jest zaszklony w ramie dzięki temu uzyskujemy niemal 10% więcej światła. Pakiet 3 szybowy Ug=0,5 W/m2 K wypełniony argonem z zastosowaniem opcjonalnej ciepłej ramki międzyszybowej dostępnej w 6 kolorach.
Okucie
Zasuwnica hakowa z chowanymi hakami ryglującymi, w połączeniu ze zlicowanymi zaczepami zapewnia to możliwość uzyskania większego i bezpieczniejszego światła przejścia, równe rozłożenie nacisku gwarantuje nieporównywalną lekkość działania.
Próg
System progowy wraz ze zintegrowaną szyną niemal zlicowaną z poziomem podłogi.

HST PRIMO SkyMotion Max

HST SkyMotion Max ze specjalnym stałym szkleniem dla jeszcze większej ilości szkła i światła.

Unikalna konstrukcja ościeżnicy, duże powierzchnie szkła w połączeniu z niską wysokością profili to tylko jedne z niewielu cech charakteryzujące HST SkyMotion Max. Wraz ze wzrostem wymagań rynkowych do systemu okien podnoszono przesuwnych wprowadzono szereg unikalnych zmian konstrukcji ościeżnicy, dzięki nim duże przeszklenia stały się możliwe nawet w przypadku drzwi przesuwnych HST wykonanych z PVC. Specjalna konstrukcja umożliwia montaż szklenia bezpośrednio w ramie, co pozwala na uzyskanie dużo  większej ilości wpadającego światła. SkyMotion Max to nie tylko duże przeszklenie, to także bezpieczeństwo naszych domowników, dzięki użyciu nowo opracowanej konstrukcji progu wraz z szyną prowadzącą uzyskujemy niemal równą powierzchnię. Dzięki temu pomiędzy wnętrzem pomieszczenia, a tarasem nie tworzy się żadna przeszkoda utrudniająca przejście dzieciom czy też osobom z trudnościami poruszania się. Lekkie i ciche domykanie to zasługa zasuwnicy wyposażonej w haki ryglujące, podczas otwarcia licują się one z profilem dzięki czemu w odróżnieniu od standardowych zasuwnic bolcowych uzyskujemy większą powierzchnię przejścia bez wystających niebezpiecznych elementów.

Zalety systemu :

  • Drzwi tarasowe HST podnoszono-przesuwne wyposażone są w standardzie w zasuwnicę hakową z chowanymi hakami ryglującymi oraz zlicowane zaczepy. 
  • Zapewniają stabilność i lekkość działania skrzydeł nawet do 3 m szerokości.
  • Rozwiązanie to gwarantuje płynność działania a także możliwość podwyższenia odporności na włamanie do klasy RC2N.
  • Dzięki zastosowaniu systemu progowego wraz ze zintegrowaną szyną niemal zlicowanego z powierzchnią podłogi sprawia, że skrzydło ruchome porusza się płynnie.
  • Dodatkową z zalet tego systemu jest fakt, że systemy HST przy ich otwieraniu nie zajmują powierzchni wewnątrz pomieszczenia. Rozwiązanie to zapewnia możliwość większego zagospodarowania przestrzeni w pomieszczeniach. 

Wyposażenie

Wybierz miniaturę aby zobaczyć podgląd

Standardowe

Nietypowe

Spectral

Woodec

Wybierz miniaturę aby zobaczyć podgląd

Klamki